Seznam turnajů 9H Under Armour Golf Tour 2020

Turnaje probíhají v regionech:
Morava
Jih
Severo-východ
Severo-západ
Střed

Region Morava

Hřiště 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj Finále regionu REGISTRACE
a další info na ČGF
Kaskáda 28.5. Čt - 16:30 17.6. St - 16:30 10.7. Pá - 16:30  3.9. Čt - 16:30  
Čeladná 19.5. Út - 16:00 21.7. Út - 16:00 4.8. Út - 16:00    
Jezera 19.5. Út - 16:00 23.6. Út - 16:00 14.7. Út - 16:00    
Kravaře 25.6. Čt - 15:30 16.7. Čt - 15:30 14.8. Pá - 15:30    
Lipiny 5.6. Pá - 14:30 3.7. Pá - 14:30 24.7. Pá - 14:30    
Šilhéřovice 28.5. Čt - 16:00 25.6. Čt - 16:00 9.7. Čt - 16:00    
Ostravice 21.5. Čt - 15:30 25.6. Čt - 15:30 16.7. St - 15:30    
Ropice 14.5. Čt - 14:00 25.6. Čt - 14:00 15.7. St - 14:00    

 

 

Region Jih

Hřiště 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj Finále regionu REGISTRACE
a další info na ČGF
Hluboká nad Vltavou 5.6. Pá - 16:00 10.7. Pá - 16:00 31.7. Pá - 16:00  30.8. Ne - 13:00  
Bechyně 16.6. Út - 16:30 30.6. Út - 16:30 14.7. Út - 16:30    
Čertovo Břemeno 2.6. Út - 16:00 2.7. Čt - 16:00 23.7. Čt - 16:00    
Český Krumlov 21.5. Čt - 16:30 25.6. Čt - 16:30 6.8. Čt - 16:30    
Darovanský Dvůr 29.5. Pá - 15:30 30.6. Út - 15:30 30.7. Čt - 15:30    
Greensgate 25.5. Po - 16:30 8.6. Po - 16:30 13.7. Po - 16:30    
Písek 4.6. Čt - 16:00 2.7. Čt - 16:00 30.7. Čt - 16:00    
Telč 17.6. St - 15:30 23.7. Čt - 15:30 5.8. St - 15:30    

 

 

Region Severo-Východ

Hřiště 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj Finále regionu REGISTRACE
a další info na ČGF
Mladá Boleslav 27.5. St - 16:00 24.6. St - 16:00 29.7. St - 16:00 2.9. St - 15:30  
Kunětická Hora 13.5. Pá - 16:00 24.6. St - 16:00 5.8. St - 16:00    
Lázně Bohdaneč 17.6. St - 16:00 8.7. St - 16:00 12.8. St - 16:00    
Liberec 22.5. Pá - 16:00 19.6. Pá - 16:00 31.7. Pá - 16:00    
Malevil 29.5. Pá - 16:00 5.6. Pá - 16:00 24.7. Pá - 16:00    
Mladé Buky 27.5. St - 16:00 12.6. Pá - 16:00 26.6. Pá - 16:00    
Myštěves 15.5. Pá - 16:00 5.6. Pá - 16:00 3.7. Pá - 16:00    
Poděbrady 15.5. Pá - 29.5. Pá - 14.8. Pá -    

 

Region Severo-Západ

Hřiště 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj Finále regionu REGISTRACE
a další info na ČGF
Beřovice 9.6. Út - 16:00 23.6. Út - 16:00 14.7. Út - 16:00  15.8. So - 15:00  
Bítozeves 2.6. Út - 16:00 7.7. Út - 16:00 4.8. Út - 16:00    
Cihelny 20.5. St - 17:00 17.6. St - 17:00 6.8. Čt - 17:00    
Kynžvart 27.5. St - 15:30 25.6. Čt - 15:30 17.7. Čt - 15:30    
Mariánky 5.6. Pá - 16:00 10.7. Pá - 16:00 7.8. Pá - 16:00    
Podbořánky 15.5. Pá - 16:00 12.6. Pá - 16:00 3.7. Pá - 16:00    
Sokolov 27.5. St - 16:00 24.6. St - 16:00 22.7. St - 16:00    
Terezín 28.5. Út - 16:30 18.6. Čt - 16:30 16.7. Út - 16:30    

 

Region Střed

Hřiště 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj Finále regionu REGISTRACE
a další info na ČGF
Hodkovičky 13.5. St - 16:00 10.6. St - 16:00 15.7. St - 16:00  12.8. St - 16:00  
Black Bridge 21.5. Čt - 16:30 18.6. Čt - 16:30 9.7. Čt - 16:30    
Kácov 17.6. St - 17:00 8.7. St - 17:00 5.8. St - 17:00    
Molitorov 20.5. St - 16:00 17.6. St - 16:00 22.7. St - 16:00    
Mstětice 12.5. Út - 16:00 21.7. Út - 16:00 5.8. St - 16:00    
Slapy 14.5. Čt - 16:00 16.7. Út - 16:00 6.8. Út - 16:00    
Stará Boleslav 14.5. Čt - 16:30 11.6. Čt - 16:30 16.7. Čt - 16:30    
Zbraslav 27.5. St - 16:00 24.6. St - 16:00 29.7. St - 16:00